Doświadczony ukraiński producent systemów grzewczych na podczerwień opracował gamę produktów do montażu ściennego do zastosowań domowych. Grzejniki łączą wysokie wskaźniki sprawności z niskim zużyciem energii w porównaniu z tradycyjnymi technologiami elektrycznymi i gazowymi. Firma poszukuje partnerów, którzy pomogą wejść na nowe rynki i będą mogli dystrybuować ceramiczne panele grzewcze w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Ukraińska firma oferuje systemy podczerwieni, które są jedną z najbardziej opłacalnych obecnie dostępnych technologii grzewczych. Te systemy podczerwieni mogą efektywnie przetwarzać energię elektryczną w ciepło dalekiej podczerwieni. Proponowane produkty nagrzewają się natychmiast, mając jednocześnie możliwość ograniczenia temperatury powierzchni, dzięki czemu nadają się one na przykład do domów opieki i żłobków. Wymagają minimalnej konserwacji ze względu na brak dodatkowego medium, takiego jak woda, są również wolne od emisji. Grzejniki są zdrowsze w użyciu dla alergików i mają prawie zerowy ubytek energii, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia nawet do 30% w porównaniu do kosztów energii elektrycznej na przykład.
Firma poszukuje partnerów, którzy mają doświadczenie w zakresie dystrybucji grzejników. Przewiduje się, że partnerzy pomogą wejść na nowe rynki. Pożądanym rodzajem partnerstwa jest umowa o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Masz pytanie lub chcesz zamówić, wypełnij formularz

 

Udostępnij znajomym